Ondokuz Mayıs Üniversitesi Vakfı Koleji | OMÜ Vakfı Koleji | www.omuvakfikolej.k12.tr
Ana Sayfa • İletişim 0 (362) 457 57 23 0 (362) 457 57 23
ATATÜRK KÖŞESİ
Facebook | Ondokuz Mayıs Üniversitesi Vakfı Koleji | OMÜ Vakfı Koleji Türkçe | Ondokuz Mayıs Üniversitesi Vakfı Koleji | OMÜ Vakfı Koleji English | Ondokuz Mayıs Üniversitesi Vakfı Koleji | OMÜ Vakfı Koleji
Ana Sayfa ANA SAYFA KURUMSAL KADROMUZ BAŞARILAR REHBERLİK AKADEMİK KOÇLUK OMÜ VAKFI
Haberler & Duyurular
Güncel Haberler
Ana Sınıfı Haberler
İlkokul Haberler
Ortaokul Haberler
Lise Haberler
İngilizce Haberler
Etkinlik Takvimi
_
Foto Galeri
Video Galeri
Yemek Listesi
Omü Vakfı Koleji'nde Muhteşem Mezuniyet Şöleni Geri »
Omü Vakfı Koleji'nde Muhteşem Mezuniyet Şöleni

OMÜ Vakfı Koleji öğrencilerini bu yıl da büyük bir coşkuyla mezun etti. Heyecanları gözlerinden okunan Ana Sınıfı, 1, 4, ve 8. Sınıf öğrencileri gerçekleştirilen muhteşem şölenlerle okuma bayramlarını ve mezuniyetlerini kutladılar.

İlk olarak; Ana Sınıfının mezuniyeti ve 1. Sınıfların Okuma Bayramı öğrencilerin sahneledikleri muhteşem performanslarla ve coşkulu bir kalabalıkla kutlandı. OMÜ Vakfı Koleji konferans salonunda yapılan kutlama, veli ve öğretmenlerin yoğun katılımlarıyla gerçekleşti.

4. Sınıfların Mezuniyet Töreni OMTEL Otelde muhteşem bir kalabalık ve eğlence eşliğinde kutlandı. Törene katılan OMÜ Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı ve OMÜ Vakfı Kurucu Temsilcisi Sayın Prof. Dr. Halil KÜTÜK, ilkokulu büyük bir heyecanla bitiren öğrencilerimize sağlık, başarı ve mutlulukla sürdürecekleri bir gelecek diledi.

OMTEL Otel’in ev sahipliğinde kutlanan bir başka şölen de OMÜ Vakfı Koleji 8. Sınıfların Mezuniyet Töreni oldu. Velilerin, öğretmenlerinin ve OMÜ Vakfı Yönetim Kurulunun hazır bulunduğu tören göz alıcı etkinliklerle son buldu. Gerçekleştirilen kutlamada OMÜ Vakfı Koleji Okul Müdürü Sn. Mustafa KURT, mezun olan OMÜ Vakfı Koleji öğrencilerinin TEOG gibi önemli bir ölçme kriterinin başarılı sonuçlarının haklı gururunu yaşadıklarını ifade ederken gençlerin gösterdiği yoğun çaba ve sonucunda elde ettikleri başarıdan dolayı teşekkür ederek, ömür boyu başarılarının devamı yönünde güzel temennilerde bulundu.

Habere ait görseller için tıklayınız

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Vakfı Koleji | OMÜ Vakfı Koleji | www.omuvakfikolej.k12.tr
Telefon : 0 (362) 457 57 23
+90 (362) 457 57 24
Faks : +90 (362) 457 57 84
E-Posta : info@omuvakfikolej.k12.tr
Adres : Ondokuz Mayıs Üniversitesi 55. Yıl ADEKA Eğitim Kampüsü Kurupelit (Rektörlük Yanı) Atakum / SAMSUN
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ondokuz Mayıs Üniversitesi Vakfı OMÜ Çocuk Üniversitesi ALO 147 e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi Bilgi Edinme KursiyerNET
Sayfanın tüm tasarımsal ve içerik hakları Ondokuz Mayıs Üniversitesi Vakfı, OMÜ Vakfı Kolefi'ne aittir.
İzinsiz kullanımı durumunda tüm yasal haklarımız saklıdır.
Copyright © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır